tel. 67-349-4030

Przychodnia Lekarska w Wałczu

Każdy Pacjent korzystający z usług przychodni musi wiedzieć, że ma prawa i obowiązki. Poznanie tych praw i obowiązków zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas pobytu w przychodni.

Na udzielanie Pacjentowi jakichkolwiek świadczeń zdrowotnych niezbędna jest jego świadoma zgoda.

Pacjentowi małoletniemu przysługują takie same prawa co Pacjentowi pełnoletniemu, z tą różnicą, że informacja o stanie zdrowia małoletniego jest przekazywana rodzicom lub opiekunom i rodzice lub opiekunowie decydują o zgodzie lub odmowie zgody na proponowane zabiegi i badania. W przypadku, gdy małoletni Pacjent ukończył 16 lat, ma prawo do współuczestniczenia.Jednocześnie informujemy, że pragniemy, aby Pacjenci korzystający z usług naszej przychodni byli w pełni usatysfakcjonowani z uzyskiwanych w nim świadczeń medycznych. Dlatego też, chcielibyśmy poznać Państwa opinie, sugestie i komentarze na temat obsługi, aby móc kontynuować to, co znajduje uznanie w ocenie naszych pacjentów/ich rodzin, poprawiać to, co należałoby jeszcze zmienić lub udoskonalić w pracy przychodni "Salus".

pdfPlik do pobrania (PDF 262 KB) Zapraszamy do zapoznania sie ze zbiorem przepisów dotyczących praw pacjenta znanych pod nazwą - Karta Praw Pacjenta..

Do oglądania plików w formacie PDF niezbędne jest zainstalowanie Adobe Acrobat Reader'a. Najnowszą wersję, można pobrać ZA DARMO klikając w załączoną ikonę - ze strony producenta - Adobe inc.

.:: Copyright ® 2013 przychodniasalus.pl ::.
All rights reserved.